TENDA & tavolina 045, 592 443..

Shitet nga: blero 26 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
**Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , tavolinat jon te me mbulesa ***** TENDAT JON ME DIMENZIONE TE NDRYSHME ,p,sh,4x8,, 4x10,,5 x 10 dhe 6x12,te gjitha jon me ndriqim,,, ME QMIME TE VOLITSHME TEL 045 592 443, gjindemi te varrezat e deshmorve ne ferizaj keni parking te mjaftushem per veturen tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim