Tenda tavolina dhe karrika ne sherbim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP "Shega" 25 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Për dasma
-Tenda ne sherbim te Al me dimenzione te ndryshme (me ndriqim)

-Tavolina PVC
-Karrika PVC

Per rezervime tel :049/924-214
:044/380-005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim