KOMPANIA PËR PASTRIM SHTEPIVE LOKALEVE OBJEKTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dje 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA - EXTRA 'E SPECIALIZUAR -PËR 'PASTRIM. SHTEPIVE -LOKALEVE -OBJEKTE -LARIJEN E 'GEJAVE[kauqat] LARIJEN E 'KONFORIT -VETURAVE[ tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA -GJERMONIJA -BEJM -MONTIMIN 'E'BLLOBEKAVE [tapeta -shtepive lokaleve]ETJ .ME 'QMIM ME' T' VOLISHEM -RAJON . JU MIR PRESIM. -NR;045 -405 531---049-714 060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim