Moler Gipser Fasader

Shitet nga: Ragip 03 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kryejm keto pun :
knauf
dekore
glet
fasada
ngjyra kompjuterike
amstrong
rafaello
mallter te gatshum
izolime te jashtme
stiropor
etj etj.
punojm me shtepi banesa si dhe lokale te ndryshme renovime etj
posedojm ekipen profesionale

tel: 044 767 039

" Bini Dekor "


viber +37744767039

facebook : Bini Dekor
https://www.facebook.com/Bini-Dekor-1501695220152394/Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim