ARKIVOLI 100e transport mortor

Shitet nga: kushtrim 25 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
ofrojm sherbime funerale .dhe transport mortor. .ARKIVOL -sanik ky ne foto 100 e . jetmi te vetmit ne ferizaj me qmim te volitshum me vetur per kufoma....gjindemi te varrezat e deshmorve KENI KUJDES TE NE I PSHTONI 90 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim