ARKIVOLI 90 E

Shitet nga: kushtrim 02 Pri 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
ofrojm sherbime funerale .dhe transport mortor. nga spitali 15 E.ARKIVOL -sanik ky ne foto 90 E . jetmi te vetmit ne ferizaj me qmim te volitshum me vetur per kufoma....gjindemi te varrezat e deshmorve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim