Auto gas beta bejm montimin e gasit

Shitet nga: betim 22 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
auto gas bajm montimin e gasit ne vetura dhe ne gjeneratora dhe ne velushka dhe bajm montimin ne vetura te reja me dizne me grana te plastikes dhe plus ke mi plina te per dorur per gjitha llojet e veturave dhe i montojm garancjon1 vjet ne jemi me provoj 8 vjeqare dhe plus kush ka problem me plin i hekmi gjitha de fektet si do mos ne mercedesa kush ka nevoj ju mir presim AUTO GAS BETA FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim