KAMERA xhirime +Dixhej per dasma e ahengje

Shitet nga: Inqizime 12 Qer 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejme xhirimin me kamera profesionale dhe me aparate profesionale , njashtu ofrojme muzik Digjej per dasmen apo ahengjet e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim