KAMERA xhirime per dasma bankete etj

Shitet nga: Inqizime 19 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIMIN E DASMAVE AHENGJEVE , BANKETEVE ETJ , ME KAMERA PROFESIONALE , HD DHE FOTOGRAFIMIN ME APARATE PROFESIONALE QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim