ZYRE PER SHERBIMET JURIDIKO-ADMINISTRATIVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."PROFESSIONAL" 19 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Per çdo Person Privat apo Subjekt Afarist (Biznes) që i nevoiten Shërbime Juridiko-Administrative dhe Menaxhimi i Burimev Njerzore, NE jemi zgjidhja juaj.Na kontaktoni

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
049 418 990
044 925 064 (Viber)
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim