Zyre Juridike "PROFESSIONAL"-Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."PROFESSIONAL" 08 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Zyre Juridike "Profesionale"

Kryen këto Shërbime:
- Konsulenca Profesionale
- Shërbime Juridiko-Administrative (Përpilimi i Padive, Përgjegjieve,Kontratave, Kërkesave, Ankesave, etj.)
- Përfaqësim Gjyqësor dhe Administrativ
- Menaxhimi i Burimeve Njerzore (Mbajtja e Librave të Puntorëve)

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
044 888 129
049 129 888 (Viber)
professional.n.sh@hotmail.com

https://www.facebook.com/Zyre-Juridike-Professional-374358989388235/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim