tenda shatora 044 286 167 ne FERIZAj

Shitet nga: learti 03 Krr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ofrojm tenda per dimer me dimenzione 4x10 dhe 5x10 me kushte te mira kjo qe esht ne foto.te varrezat e deshmorve learti044 286 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim