Punime me kultivator mbjelljen e barit etj

Shitet nga: Besii Sot 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm livrimin dhe frezimin e arave me kultivator. Bejm edhe mbjelljen e barit si dhe rrafshimin e dheut mbjelljen dhe kultivimin e lulave si dhe mbjelljen. E pishave.
Punojm ne terrene te ndryshme me qmime te arsyshme Andaj mos nguroni.
Ia vlen te investohet ne token tuaj.
Per qdo kerkese apo ankese lajmrohuni ne numrin e telit 045/412/563 ose 044/827/110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim