Taxi iliri

Shitet nga: Taxi LiLi 05 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Auto Taxi LILI bajmë bartjen e udhtarve ne te gjitha destinacionet ne airoporte ne Ambasada ne Maqedoni Shqiperi etj per raste spitalore qmimi 30% zbritje transportin e bajm me vetur luksoze Vetura posedon 6 ulse te pasagjerve per me shum na kontaktoni ne 044/273-889 ju mirpresim 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim