Transport nga europa dhe anasjelltas(NNT LAGEDI )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNT"LAGEDI" Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transport nga te gjitha vendet e europes dhe anasjelltas makina per prodhim traktofa bagera etj.per qdo detaj na kontaktoni ne numrin 045/600-772 ose 049/126-945 ,edhe viber +37745600772 vetura jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim