Ngjyra per mure dru dhe hekur ndrrim me kerr

Shitet nga: trimor 04 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shiten produktet per ngjyra si:
emaila= te bardh, kaltert e qelt, kaltert e mshelt, e kuqe, portokallt, sarit, gjelbert, oker
sadolina= bela(e bardh), zelena, ebenovin9a, bor, palisander, oreh, hrast, svetli bor, olivno zeleni,
ferinaiz etj,,
qime te volitshe me 1.70euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim