briket per ngrohje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: besim 05 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shes briket per ngrohje me shumic dhe pakic 150E tonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim