Faermerka Të Reja

Shitet nga: Naser 05 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kamë farmerka të reja te markse(firmës) LEVIS vetem me shumic ,madhsi te ndryshme duke filluar prej numrit 27 deri 36 me çmim te volitshem

P.S. Kamë edhe veshmbathje te klases se II(Dytë) me çmim te lirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim