Qorape per Gra

Shitet nga: kushtrim 31 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes kete model qorape per gra te cilat mund ti shihni ne foto. Numrat 38/41 sasia eshte 2400 paketime. Qmimi 0.50 euro per nje paketim sasia mbi 100 cope me kete qmim.

Mund te kontaktoni ne te njejtin numer ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim