LINA Lokale në Ulpianë në objektin e Beni Dones

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten lokale afariste në objektin e Beni Donës në Ulpianë përballë postës kryesore.
Lokalet jan duke punuar dhe të dhëna me qera.
Ky objekt është një nga objektet më të mirë dhe më atraktiv,po ashtu vendi më i frekuentuar në Prishtinë.
Lokalet jan:
1) 48 m2
dhe 2) 155 m2 (për momentin i lëshuar me qera Kolegjitë Universum)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim