LINA-SHITET extra Lokali 59m2,qender të Fer 17/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet; Lokali
Kuadratur; 59m2
Adresa; Rruga 13 qershori
Pronari; Shqipëtar dhe dokumentacion te rregullt
Lokali ka pozicion shumë të mirë permbrenda dhe po ashtu ka teras te cilën e shfrytezon gjat gjith vitit
Lokali është i leshuar me qera dhe qeraja mujore është bukur e madhe.


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim