LINA-SHITET Objekti 5000m2 me 1 h.e 46 ari 22/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistrale Ferizaj-Prishtinë
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet; Objekti me 1 hekterë e 46ari
Kuadraturë; 5000 m2
Lokacioni:Në Magjistralen Ferizaj-Prishtinë
Objekti është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Objekti është 4 katësh ka Market,Restaurant dhe Pishinë. në Kati përdhes është duke punuar -Market,kurse Restauranti ka kapacitet për 800 persona
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacionë;Në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim