LINA Ipet Lokali me qera në Rr.Ahmet Kaqiku 24/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI'LINA'' Sot 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ahmet kaqiku
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Ipen me qera lokalet 80m2 hapësirë për biznes.
Lokalet janë në katin e dytë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adressa;Rr.Ahmet Kaqiku afër Restaurant Orchide
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim