FELLGA PER OPEL ME KATER SHRAFA

Shitet nga: Nexhat 24 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten fellgat per Opel astra dhe opel corsa .

FELLGAT JANE PA GOMA.

044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim