Vitrina per gjelltore restarant

Shitet nga: reshat 08 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 vitrina te servimit te ftofta 1 vitrin per gjellra mi majt nxet ne xhendje te rregullt vaiber +37744 481 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim