Dynacord

Shitet nga: Armendi 20 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
Shes dynacord fx 20 dhe fx 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim