Dynacord f 150

Shitet nga: armendi 20 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Muzikë
dynacord f8 dhe f150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim