Shes kompjuter të përdorur çmimi i volitshëm

Shitet nga: Fadil 27 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes kompjuter DELL, monitor TFT 17", tastier dhe maus, sasi e limituar,
Llaptop te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim