Pc me monitor 19inch

Shitet nga: Ylber 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepiza i perdorur ne gjendje te rregullt 80 Gb HDD. 256mb video card e integrune CPU Dual Core2 (1.86 Ghz 1.87 Ghz) 4 Gb RAM dvd rewriter
Monitori i perdorur, Tastjera dhe mausi i perdorur


Tel:+37744972292
Pres bleres serioz. Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim