IBM Think Pad

Shitet nga: Xhelal Bajrami 10 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llop top per AUTO MEKANIK ket model e kane qe i perdorin per program te auto veturave duhet te formatohet dhe do shkronja tastatura nuk i ka faliminderit mundeni kontakt edhe viber +37744121895 Xhelali qmimin caktone ju dhe nese me konvenon ju thirri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim