TABLET PC 7` GOOGLE ANDROID I RI NEW

Shitet nga: SHQIP SHOP 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
TABLET PC 7`INCH ME 2 KAMERA WIFI BLUETOTH VENDIN PER QIP MICRO DHE EKRAN ME CILESI TE LARTE , VLEN TE CEKET SE JANE TE IMPORTUAR NGA BRITANIA E MADHE , PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE TEL DHE VIVER NE +37745 613 993 OSE NE FAQEN NE FACEBOOK

-------- SHQIP SHOP --------

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim