TABLET PC 7` QUAD CORE ANDROID +2CAM - I RI -10 E

Shitet nga: Gramoz Dje 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   68 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
TABLET PC 7`INCH ME 2 KAMERA WIFI BLUETOTH VENDIN PER QIP MICRO DHE EKRAN ME CILESI TE LARTE , VLEN TE CEKET SE JANE TE IMPORTUAR NGA BRITANIA E MADHE , PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE TEL DHE VIBER NE +37745 613 993 OSE NE FAQEN NE FACEBOOK

-------- SHQIP SHOP --------

TAGG iphone iphone 4s iphone 5 iphone 5s iphone 6 iphone 6s iphone 4 samsung samsung s3 samsung s4 samsung s5 samsung s6 BMW GOLF AUDI MERCEDES SONY CANON NIKON HTC LG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim