TABLET PC 7* QUAD CORE G + TASTIERE QANTË MBAJTE

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 EUR   79 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Tableta
TABLET PC7`-21CM I MADH GOOGLE ANDROID - PRODUKT NGA GOOGLE ANDROID MADHESIA 7` INCH 21 CM ME TE GJITHA MUNDESIT E APLIKACIONEVE PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE VIBER +37745 613993 DHE FAQE3N NE FACEBOOK

------------- SHQIP SHOP -------------

TRANSPORTI FALAS NE TERE KOSOVEN BRENDA 24h

TAGG l gopro go pro GoPro Go Pro iphone iphone 4 iphone 4s iphone 5 iphone 5s iphone 6 iphone 6s Samsung Samsung s2 Samsung s3 Samsung s4 Samsung s5 Samsung s6 Samsung note HTC LG SONY ANDROID PLAYSTATION CANON NIKON...FLASH

tag ; tablet pc apple samsung iphone 6 iphone 5 samsung s7 iphone 7 ipad etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim