Rregullojm Pikado Rrakitaqki ne Ferizaj

Shitet nga: Kurta 17 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ipen Rrakitaqki Pikado Biljardo me qera si dhe bejme rregullimin dhe servisimin e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim