SUPER Ofert XBOX 360 + 26 Lojra + BONUS

Shitet nga: Zenel Jashari 19 Qer 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Ferizaj
XBOX 360,
26 lojra (DVD) vlerë deri 1150 Euro,
2 (dy) HDD (Hard Drive) nga 120GB, Racing wheel and pedals (timoni dhe pedalet per ngasje),

2 (dy) joystick wireless qe mbushën,

BONUS (falas):

XBOX,
1 (nje) lojë,
3 (tre) joystick,

Të gjitha paisje qe shifen ne foto

VREJTJE: paisjet nuk shiten ndaras.
Falemderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim