Sony playstation 3 Slim multiman 8 loj

Shitet nga: Sony playstation 3 Dje 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   230 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet sony playstation 3 Slim multiman me 8 loj te instaluara eshte ne gjendje perfekte 120 gb hardisk versioni i multimanit 4.80 Ka kto loj te instaluara : Blur , Call of duty advanced warefare 2, Fifa 16 ,Grand thef auto V, Nba 2k16 Pes 2013 , pes 2017 pes 2016 . Mund ta shihni dhe ta provoni. Viber + 377 44 956 185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim