DJ BICA ju argëton me muzikë live dhe DJ për dasma

Shitet nga: bislim aaaa 17 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
muzik me dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim