iPod 4

Shitet nga: Luul 09 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes 2 ipod 4
1 osht shum i mir punon mir vetem problemi esht pak pulla nuk i ban mir te gishti
dhe tjetri ka problem gjamin edhe baterien ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim