iPod nano 8 GB 3rd Generation

Shitet nga: Edon Sot 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
-Music Playeri me i popullarizuari ne Bot,
-Brand Name: Apple
-Memorje interne 8 GB
-Gjenrata e 3't e iPod'ave nano 3rd Generation (3G)
-320-by-240-resolution display
-Shiko deri në 5 orë video dhe deri në 24 orë audio muzik në një mbushje.
-Music-Movies-Photos-TV Shows-Podcasts-Audiobooks-Games-Extras.
-E ardhur nga Gjermania.
-E perdorur por punon shum mir.
-Fotot jan origjinale.

Kontakt: Viber-WhatsApp > +37744814521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim