Radio me Dvd ndrrim

Shitet nga: drini 17 Pri 05:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio me dvd 7 inxh punon me sd card eshte ne gjendje te rregul per weq shiritin duhet me ja ndrru se eka defejt e nuk po shfaq ekran sene.

Ndrrim me radi qe eshte me aux ose usb.

Viber: +37745592116 te interesuma shume shkrunai viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim