Sony Speakers 5.1 800 Watt

Shitet nga: Njazi 30 Qer 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
5 Speakers SONY dy nga 150 W dhe tre te tjeret nga 100 Watt
1 Pioneer Subwoffer

Ne gjendje te shkelqyeshme.

Mundesi ndrrimi me laptop i3, I5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim