shitet studio sony e re

Shitet nga: ylber 30 Nën 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet studio sony e re ne gjendje te shkelqyer per ma shume kontakto ne viber 0037744963391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim