Grundig C9000

Shitet nga: rexhep Sot 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera

Grundig C9000 kushtojn nga 170 E
jan nga gjermania ne gjendje te rregullt dhe shum te ruajtur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim