Bateria per Loptop Dell Inspiron N5110 dhe N5010

Shitet nga: adrian 25 Krr 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet bateria per loptop N5110 i bon edhe serive tjera si N5010 - Bateria eshte e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim