Diagnoza OP-COM Për OPEL & SAAB ✅

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 21 Qer 23:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
OP COM mundëson leximin, fshirjen, kodimin,matjen e senzorve, testimin etj. Në të gjitha veturat e markes Opel dhe Saab Deri 2014. Mundëson intsalimin në PC apo Laptop. Gjithashtu undëson kodimin e çelsit si dhe regjenerimin e Diesel partikel filterit etj.

Viber : 0037745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)


autodiagnoz autodiagnoza autodijagnoz auto diagnoz TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF.. obd obd2 obdII

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS


Ketu kyqeni ne faqen e Facebook-ut

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim