Diagnoza Update Dhe Instalime Te Diagnozave ✅

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 21 Qer 23:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Posedojme Update per te gjitha llojet e programeve:
Autocom
Delphi
Wurth
Xentry DAS
Epc wis
Bmw Next
Autodata
Tecdoc
Opcom
Vcds
Bosch ESI
VAS PC & ODIS
Ford IDS
Diagbox
Renault Can Clip

Das Xentry,Autocom , AutoDelphi ,Wow Wurth,BMW ICOM,Vcds VagCom ,Bosch Esi Tronic ,VW Odis, Renault Can Clip ,PSA Diagbox e shume te tjera.


Viber : 0037745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)

Ketu kyqeni ne faqen e Facebook-ut

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim