Diagnoza WOW WURTH 2017

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 18 Nën 20:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Wow Wurth (diagnozë e re )

Wurth eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve.
Me kete mund te diagnostifikoni te gjitha gabimet adopton, celsat,fshierjen e gabimeve, kodimi i dizneve, kthimin e frenave mbrapa, leximin e të gjithë senzorve të veturave apo kamionëve si dhe shumë funksione të tjera.
Si dhe mundëson çasje në të gjitha ECU(steurgerat) e veturave apo kamionëve si p.sh.motor, instrument tabela, ABS,ESP, Immobiliser e shumë të tjera, kodimin e dritave automatike e shumë opcione të tjera.

Viber : +37745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)

Ketu kyqeni ne faqen e Facebook-ut

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim