Hardisk Segate per PC 160GbSata e nrrojme quadcore

Shitet nga: Nderim 30 Tet 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR   22 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Hdd ne gjendje fenomenale shum pak i perdorur,Formatizimi dhe montimi gratis.
E nderroj me cpu quad core
+37745684500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim