Monitora

Shitet nga: Avni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten dy Monitora per pjes,njeri esht Dell 18" dhe tjetri Samsung 15"

Shitet Kablloja Skart-Skart 10 metra origjinal

Monitorat 15 euro dy copa
Kablla Skart Skart 15 euro

Per ma shum info lajmro ne nr;

Viber +38649545045
Ipko 049/545-045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim