SPIKERA 2.1

Shitet nga: Avni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten Spikerat 2.1 CREATIVE, 330W jan shum te mir dhe punojn shum mir,jan te fiqishem ne zerim,

Per ma shum info lajmro ne nr.

Ipko 049545045
Viber +38649545045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim